14 Zář

Jiří Suchánek vybojoval bronzovou medaili!!

Do souboje o bronzovou medaili nastoupil Jirka Suchánek v kategorii M2 proti Francouzovi Molliensovi. Zápas měl napínavý průběh. Jirka úvodní dva sety s přehledem vyhrál. Třetí set se podařilo Francouzovi otočit a vyhrál jej 11:7. Ve čtvrtém setu Jirka znovu zabral a soupeře porazil 11:7 a zápas o bronz vyhrál.

Jirka se zářícím úsměvem zhodnotil svůj zápas slovy: „Nastupoval jsem do zápasu s tím, že soupeř je hratelný. Vzájemná bilance hovořila sice jasně ve prospěch soupeře, ale nenechal jsem se tím rozhodit. Vždy se hraje od nuly a každý zápas je jiný. Zbytečně jsem „netlačil na pilu“. Po dvou vyhraných setech jsem si řekl, že můžu ještě trochu přidat, ale to bylo trochu moc a nedařilo se mi míček umísťovat, kam jsem chtěl a set jsem prohrál. Na soupeřovi ale bylo vidět, že je hodně nervózní a kazil míče. Toho jsem využil, hrál dál svou hru a vyšlo to!! „